Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, vtipné texty, fóry

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O Windows, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Frky o tchýních, O škole, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O mužích apod.

Síť, technika, kultura, informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Dopravní značení, Online biografie, životopisy osobností, Databáze osobností Kdo je to?, Otravné Vánoce, zadarmo, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Obrázek vánočního zvonečku, Pozadí na plochu počítače, K, internet, F

Pozadí na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro počítač, mobil, tablet, phablet, monitor, obrazovka počítače, displej, PC, smartphone, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Windows 10, SUSE Linux, macOS, Windows 7, Windows Me, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Red Hat Linux. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, ptáci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, flóra, stromy, fraktály, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, zvířata, fantasy. Dostupné velikosti jsou 2560x1440, 360x760, 1920x1200, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 1152x768, 1536x2048, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 640x480, 1920x1280, 2560x1920, 1280x720, 1920x1440 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace
Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak spustit, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit následující typy souborů: koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, internet a web, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, kuriozity, Státní vlaječky, prapory, Americké federální vlajky, Adventní tradice, doporučujeme, Wallpapers na PC, Seznam zkratek a akronymů, Obrázek Policistka, Nejhranější online hry zdarma, V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, jídlo a nápoje, sport, nápoje, láska, náboženství, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, hudba, nástroje a přístroje, symboly, ženy a dívky, auta, ptáci, Vánoce a Advent, stavby, rostliny, ovoce, hmyz, halloween atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, hmyz, sport, zvířata, náboženství, láska, auta, přístroje, zelenina, rostliny, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, stavby, ovoce, symboly, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, mapy, halloween, muži, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Klíčová slova: odkazy, info, Online hry zdarma, Co znamená výraz štědrovka?, výukové pomůcky, cestování, weby, Ekonomie, Karl Marx, humor, pro děti, internetové stránky, zdroje informací

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.
World wide web, internet, technika, kultura, informace
Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Strategie, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: školství, zábava, Online hry zdarma, Dárek, webovky, P, zeměpis, Obrázky ke stažení na plochu, Státní vlaječky, prapory, Obrázky na PC, Seznam přípon a koncovek souborů

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.
Náš tip, technika, kultura, informace
Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, internetové domény 1. řádu, státy usa, země EU, politické strany a hnutí, měny, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti apod.

Kameňáky, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Webové online hry zdarma, multimédia, Nejlepší tapety na plochu zdarma, M, Vše pro zvířecí miláčky, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, F, počítače, tipy, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy,

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Sněhová koule v počítači
Zajímavé internetové odkazy
Valentýnská blahopřání, ke sňatku, k narozeninámm, adventní přáníčka
Doporučené odkazy
Visačka na dárky
Partnerské weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.