Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Fórky, vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, vtípky

Chcete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O mužích apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Pozadí na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, displej, tablet, phablet, notebook, monitor a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows XP, Chrome OS, Windows 2000, OSX, Mac, Lubuntu. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: letadla, voda a bubliny, wallpapery, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, auta, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, rostliny, operační systémy, Windows, budovy a stavby, hudební tapety, zvířata, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 375x667, 1920x1440, HD 1280x720, 1024x600, 1600x1200, 1152x864, 412x846, 1600x2560, 640x480, 1600x900, 1536x864, 1280x960, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1280x800 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Výroky, myšlenky, rčení, moudrosti, přísloví, moudra, úsloví

Slavné citáty, Výroky, myšlenky, rčení, moudrosti, přísloví, moudra, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o víře, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, zeměpis, Biografie slavných osobností, V, Online hry zadarmo, webovky, R, Nejlepší hry pro dívky, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Nejhranější hry online, humor, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas

Ftipy, vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O manželství, O Somálcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svíčky, Bůh, Patchwork, Jmenovka, Jezulátko, Tichá noc, Vánoční trhy, Přáníčko, Vídeňský punč, Květiny, Adventní kalendář, Kuba, Adventní věnec, Stromeček, Písnička, Vánoční hvězda, Štóla, Cesmína, Papírový vánoční stromek, Betlém, Osvětlení do oken, Šišky, Popelka, Brambořík, Omalovánky, Vánoce, Borovice, Vánoční pozadí, Ježíš Kristus, Řetězy, Kameňák apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Náš tip, technika, kultura, volný čas
Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Pro dívky, Adventury, Animace, Akční hry, Strategie, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Střílečky, Karetní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry a tak dále.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:F, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Super free web games zdarma, Historie a použití omalovánek v USA, info, Dopravní značky, Vlajky zemí světa, Natalie Portman, pro děti, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: linky, Přehled států světa a jejich vlajek, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., doporučujeme, Full HD wallpapers na PC, Federace USA, Charlize Theron, Nejhranější online hry zdarma, internet, Biografie slavných osobností, Online vánoční magazín

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, muži, auta, stavby, ženy a dívky, nápoje, rostliny, zvířata, jídlo a nápoje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, dopravní prostředky, náboženství, ovoce, ptáci, halloween, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, mapy, zelenina, láska, osobnosti a lidé atd.

Kameňáky, ftipy, černý humor, fóry, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, černý humor, fóry, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, v čem upravit soubory následujících typů: písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, měny, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, počítače, Madonna, zábava, zadarmo, zajímavosti, Zastave svetovnih držav, cestování, Nejlepší školní testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, muži, auta, stavby, ženy a dívky, nápoje, rostliny, zvířata, jídlo a nápoje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, dopravní prostředky, náboženství, ovoce, ptáci, halloween, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, mapy, zelenina, láska, osobnosti a lidé atd.

Kameňáky, ftipy, černý humor, fóry, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, černý humor, fóry, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Super online flash hry, odkazy, pro dospělé, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam přípon a koncovek souborů, Penelope Cruz, multimédia, Pozadí na plochu počítače, Free game online hry, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací, Tapety na PC, Athletic Club, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Další odkazy:

Nejlepší web stránka
Partnerské internetové stránky
Rie Miyazawa
Tipy na Partnerské weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Odkazy na partnerské weby
Luis Suárez
Doporučené internetové odkazy
Mila Kunis
Odkazy na užitečné webové stránky
Topmodelky a celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.