Naše tipy, cestování, počítače a internet

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Pro dívky a tak dále.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, školství, Prapory regionů a království, Andrés Iniesta, odkaz, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Křesťanské omalovánky k tisku, Ilustrační obrázky, kuriozity, Dopravní značení, F

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v notebook, monitor, počítač, PC, mobil, mobilní telefon, displej, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Java ME, Windows 98, FreeBSD, Mac, macOS, Linux Mint, Lubuntu, Android, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 95. Wallpapers na PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, fantasy, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, flóra, stromy, tenisté a tenistky, květiny, fraktály, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní a závodní auta, zvířata, Rally, závody aut, free wallpapers, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1920x1280, 768x1024, 3200x1200, 1920x1200, 854x480, 1280x800, 1536x2560, 1024x768, 360x760, 3200x1800, 375x667, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 1280x854, 1080x1920 atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Poprava, Pittsburgh Penguins, Kladno, Malíř, Svatý, Překladatel, Country, Nobelova cena, Česká královna, Zlatý slavík, HIV pozitivní, Životopis, Američané, Olympijští vítězové, Slovenští prezidenti, Vůdce, Filozof, Továrník, Básníci, NHL, Teolog, Miliardáři, Vrah, Čeští králové, Imitátor, Faraon, Český slavík, Herec, Hokejisté, Rock ‚n‘ Roll, Zpěvák, Atentát, Královna, Prezident, Československo, Brno apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Keywords:multimédia, B, H, Biografie slavných osobností, Elisha Cuthbert, Biografie slavných osobností, tipy, Super online kvízy, Bayern München, Onlinovky zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, doporučujeme

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkáchVžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, národnost, křesťanství, politici, umělci, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, profese a zaměstnání, vlastnosti, fikce a fantasy, osobnosti, žurnalisté a novináři, školství, sport, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, zločin a právo, podnikání a podnikatelé atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet
Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: humor, zajímavosti, Hry pro dívky online, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Přehled států světa a jejich vlajek, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online adventní magazín, Visit New York city, zeměpis, linky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Super free web games zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.
Informace, cestování, počítače a internet

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, týmy NHL, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Anekdoty, frky, vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O ženách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, O důchodcích, O Němcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: cestování, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Texty přáníček k svátku podle jmen, volný čas, Dopravní značky, odkazy, Omalovánky k vytištění pro děti, Seznam souborových přípon, V, URL

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.
Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet
Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, webové stránky, Onlinovky zdarma, zdarma, internet, Vlajka NATO, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Super free web games zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Prapory českých měst, Yasmine Bleeth, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Přání a přáníčka
Zajímavé webové stránky
Flag of Australia
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu zbraně
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney

Děkujeme vám za vaši návštěvu.