Naše tipy, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Rétorika, NHL, Císař, Angličané, Státník, Malíř, Američané, Prezidenti ČR, Diplomat, Prezident USA, Královna, Generalissimus, Maršál, Závodník, Ital, Architekt, Zpěvačka, Svatý, Herečka, Němci, Podnikatel, Skladatel, Pop, Renesance, Orlík, Exilový prezident, AIDS, Olympiáda, Herec, Miliardář, Ministři, Právník, Česká královna, KHL, Ministr apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Nej hry online, Online hry zdarma, Online vánoční magazín, Dopravní značky, Adventní blahopřání k vánocům, Seznam souborových přípon, Superhry a hry online zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Liverpool F.C., Dopravní značky, výukové pomůcky, F, pro dospělé

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, muži, květiny, ženy a dívky, stavby, symboly, auta, hmyz, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hudba, nástroje a přístroje, nápoje, zelenina, halloween, věda, láska, mapy, přístroje, osobnosti a lidé, sport atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Keywords:zeměpis, A, počítače, internetové stránky, Jak jsi krásné, neviňátko, Super online flash hry, kuriozity, PC pozadí pro Windows, Smuteční kondolence, Nejlepší školní testy a kvízy, doporučujeme, zadarmo

Tapety na PC - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. doporučujeme pro smartphone, displej, PC, tablet, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, počítač, mobil a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 98, Lubuntu, Windows 2000, Chrome OS, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Pozadí na plochu PC z kategorií armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, fantasy, zvířata, ptáci, motorky, nature - příroda, květiny, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 854x480, 1024x768, 800x600, 1366x768, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1080x1800, 1440x900, 360x640, 2160x3840, 412x846, 750x1334, 768x1024 atd.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Akční hry, Animace, Pro dívky, Strategie, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, mapy, sport, symboly, halloween, dopravní prostředky, ovoce, Vánoce a Advent, stavby, zvířata, hudba, jídlo a nápoje, ptáci, věda, láska, smajlíci a emotikony, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, osobnosti a lidé, květiny, hmyz, přístroje atd.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: internet, Nejhranější hry online, zdroje informací, Historické vánoční ozdoby, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled států světa a jejich vlajek, Sněhulák na saních, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na PC, Free game online hry, Vlajky států USA

Fórky, vtipy, černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Hlášky, výroky, moudra, přísloví, úsloví, aforismy, bonmoty

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, moudra, přísloví, úsloví, aforismy, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o ženách, moudra o dětech od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Connecticut, Colorado, Jižní Dakota, Západní Virginie, Nové Mexiko, Havaj, Minnesota, Idaho, Vermont, Michigan, Nevada, Maryland, Washington, Tennessee, Kansas, Aljaška, Arizona, Jižní Karolína, New York, Alabama, New Jersey, Wisconsin, Indiana, Georgie, Delaware atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Bojové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Strategie, Relaxační hry, Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Střílečky, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, volný čas, Grunge hudební rockový styl, webovky, Tapety na PC, Online testy zdarma, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Fórky, vtipy, černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Informace, cestování, hry, zábava
Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online. Naleznete zde Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: tipy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online biografie, životopisy osobností, Webové online testy zdarma, Obrázek sněhuláka, URL, zábava, odkazy, Vlajky států USA, Životopisy slavných osobností, pro děti, Přání k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Led: Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční svíčky na obrázku
Zajímavé internetové odkazy
Králík na sáňkách
Partnerské weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Naše tipy
Betlémská hvězda
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.