Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sport, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, žurnalisté a novináři, přezdívky, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, zločin a právo, politici, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, záliby, historie, podnikání a podnikatelé, filozofie, osobnosti, psychologie, mytologie, poruchy, státní správa atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Náš tip, technika, kultura, volný čas
Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v ultrabook, phablet, tablet, PC, smartphone, mobil, obrazovka počítače, displej, počítač, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, macOS, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Lubuntu. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, květiny, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, vesmír, kosmos, fraktály, nature - příroda, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, motorky, armáda, válka, zbraně, ptáci, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 1280x720, 1152x864, 1920x1080, 1024x768, 3200x1800, 1536x2048, 1600x900, 1920x1280, 1080x1920, 1280x854, 360x720, 800x600, 2560x2048, 854x480, 1600x1200, 1920x1440 atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: pro děti, Přehled vlajek USA, kuriozity, URL, Omalovánky k vytisknutí, linky, M, pro dospělé, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Přehled souborových přípon, webové stránky, doporučujeme, volný čas

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, hudební zkratky, země EU, státy usa, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Adventury, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, zelenina, ovoce, auta, stavby, jídlo a nápoje, květiny, láska, dopravní prostředky, věda, náboženství, symboly, sport, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, nápoje, muži, hmyz, hudba, přístroje, mapy, halloween atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Pro dívky, Bojové hry, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Animace a tak dále.

Keywords:Onlinovky zdarma, Nej hry online, Obrázky, kliparty, tipy, Mezinárodní den žen, Online biografie, životopisy osobností, Americké federální vlajky, Online web Hry zdarma bez registrace, Full-HD tapety na pozadí PC, Online vánoční magazín, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.
Internet, síť, technika, kultura, volný čas
Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: počítače, internet, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajka Palestiny, školství, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Sexy Angelina Jolie, zajímavosti, odkazy, výukové pomůcky, Vlajky států a zemí světa

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Logické, Strategie, Klasické, Karetní, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Hejtman, Kněz, Faraon, Herec, Překladatel, Upálen, Sochař, Olympiáda, Florida Panthers, Country, Teolog, NHL, Generalissimus, Císař, Slovenští prezidenti, Miliardář, Prezidenti ČR, Pittsburgh Penguins, Trest smrti, Filozof, Vládce, Křesťanství, Prezident USA, Náboženství, Zpěvačky, Česká královna, Pedagog, Francouz, Slováci, Prezident, Hudba, Normalizace, KSČ, Svatý, Miliardáři apod.

Síť, technika, kultura, volný čas
Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit následující typy souborů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Moudrosti, aforismy, moudra, přísloví, bonmoty, myšlenky, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, moudra, přísloví, bonmoty, myšlenky, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o manželství od různých známých osobností.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: F, Online testy a kvízy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Liverpool F.C., info, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omalovánky - dinosauři, cestování, multimédia, odkaz

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Logické, Strategie, Klasické, Karetní, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Hejtman, Kněz, Faraon, Herec, Překladatel, Upálen, Sochař, Olympiáda, Florida Panthers, Country, Teolog, NHL, Generalissimus, Císař, Slovenští prezidenti, Miliardář, Prezidenti ČR, Pittsburgh Penguins, Trest smrti, Filozof, Vládce, Křesťanství, Prezident USA, Náboženství, Zpěvačky, Česká královna, Pedagog, Francouz, Slováci, Prezident, Hudba, Normalizace, KSČ, Svatý, Miliardáři apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas
Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, hudební zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, měny, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Connecticut, Illinois, Maine, New York, Colorado, Michigan, Severní Karolína, Louisiana, Kansas, Maryland, Idaho, Montana, Jižní Karolína, New Jersey, Wyoming, Washington, Minnesota, Florida, Nebraska, Virginie, Arizona, Mississippi, Vermont, Aljaška, Kalifornie atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory českých měst, zdroje informací, Počítačové tapety pro Windows, zeměpis, Přáníčka k svátku, R, Nejlepší online hry zdarma, internetové stránky, weby, Databáze osobností Kdo je to?, zadarmo, Narozeninová přání a přáníčka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Online hry omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Vlajky měst Zlínského kraje
Partnerské internetové stránky
Kim Kardashian naked
Tipy na zajímavé weby
Svatební blahopřání a texty
Zajímavé webové stránky
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Linky na partnerské weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.