Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.
Informace pro děti, studenty i dospělé

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Klasické, Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Vánoční online hry, Střílečky a podobně.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: školství, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značky, internet, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, tipy, B, internetové stránky, Vánoční svícen, zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro dospělé, Životopisy osobností

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro děti, humor, Super online kvízy, Dia vánoční cukroví, zajímavosti, Obrázky vlajek států světa, F, Omalovánky k vytisknutí, Tapety na PC, odkazy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

černý humor, fórky, fóry, vtipy, kameňáky, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, fóry, vtipy, kameňáky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky apod.

Tapety do mobilu - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. můžete využít v mobilní telefon, smartphone, počítač, displej, ultrabook, phablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobil a pro operační systémy macOS, Windows NT, Windows Me, Windows XP, Android, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 2000, Java ME, Lubuntu. Obrázky na plochu PC z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, příroda, krajina, letadla, dopravní prostředky, wallpapery, rostliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, zvířata, noční města, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby. Stahujte v rozlišení 1280x960, 1440x960, 1152x1920, 2048x1536, 1080x1800, 2560x1440, 1200x1920, 1920x1440, 1440x900, 1152x864, 1280x854, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 640x480, 1024x768, 1536x864 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé
Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Paris Saint-Germain F.C., Online zeměpisné testy zdarma, info, M, World countries and flags, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, webovky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, politika, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, poruchy, politici, fikce a fantasy, osobnosti, vlastnosti, herectví, herci a herečky, státní správa, školství, nadpřirozené osoby, věda, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, filozofie, lékařství, zločin a právo atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Alabama, Illinois, Massachusetts, Colorado, Wisconsin, Minnesota, Montana, Nové Mexiko, Nevada, Oregon, Severní Dakota, Texas, Louisiana, Ohio, Virginie, Oklahoma, Nebraska, Mississippi, Utah, Wyoming, Connecticut, Delaware, New York, Vermont, Iowa atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé
Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, online html5 hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Farmářské hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventury, Oblíkačky, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Tapety na PC - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Tapety na PC. jsou vhodná pro phablet, monitor, mobil, mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, počítač, ultrabook, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Linux Mint, Windows 95, Android, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows Me, BlackBerry OS. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, auta, hudební tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, květiny, kytky, zvířata, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, noční města, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry hi res 2560x1920, 360x640, 1152x864, 2560x1600, 1440x2560, 2048x1080, 360x720, 1152x1920, 1680x1050, 1920x1200, 1536x2048, 1280x800, 1080x1800, 375x667, 1800x1440, 750x1334 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, vlastnosti, fikce a fantasy, křesťanství, historie, věda, psychologie, zločin a právo, nadpřirozené osoby, lékařství, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, osobnosti, poruchy, školství, státní správa, politici, politika, národnost, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, URL, Webové online hry zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, Přehled formátů souborů, kuriozity, Super online hry zdarma, Smuteční kondolence, Tapety do mobilu, doporučujeme, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, politika, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, poruchy, politici, fikce a fantasy, osobnosti, vlastnosti, herectví, herci a herečky, státní správa, školství, nadpřirozené osoby, věda, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, filozofie, lékařství, zločin a právo atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Alabama, Illinois, Massachusetts, Colorado, Wisconsin, Minnesota, Montana, Nové Mexiko, Nevada, Oregon, Severní Dakota, Texas, Louisiana, Ohio, Virginie, Oklahoma, Nebraska, Mississippi, Utah, Wyoming, Connecticut, Delaware, New York, Vermont, Iowa atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stromeček, Adventní svícen, Vánoční koledy, Plzeň, Vánoční ozdoby, Anděl, Kavkazská jedle, Ježíš Kristus, Televize, Jingle Bells, Šišky, Francouzsky, Neviňátko, Vánoce, Kapr, Vánoční filmy, Borovice, Santa Claus, Wallpaper, Vánoční svařák, Brno, Jedle, Adventní věnec, Vídeň, Přáníčko, Adventní trhy, Husarské knoflíky, Drážďany, Vánoční svícen, Rumové řezy, Zdraví apod.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: zábava, Nejlepší online hry zdarma, Federace USA, Stručný encyklopedický slovník, č, Vánoční přáníčko kouzelné Vánoce, počítače, výukové pomůcky, V, Vlajky amerických států USA, Nej hry online, Obrázky, kliparty, Omalovánky pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Další odkazy:

Naše tipy
Omalovánka sněhulák
Doporučené odkazy
Jmenovky na dárky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.