Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.
Doporučené odkazy, technika, kultura, informace
Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Ostrava, Vídeň, Drážďany, Borovice, LED svíčky, Adventní kalendář, Květiny, Ježíšek, Betlém, Sněhová vločka, Linux, Kinder, Advent, Kavkazská jedle, Tichá noc, Přáníčko, Vánoční dekorace, Ježíš Kristus, Skleněné ozdoby, Bramborový salát, Omalovánky, Wallpaper, Vánoční trhy, Vánoční ubrusy, Plocha, Vánoční koledy, Lego, Sněhulák, Adventní neděle, Smrk apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled zkratek a akronymů, F, Fernando Torres, zdroje informací, zdarma, Nejhranější hry online, Chelsea Premiere liga, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online životopisy, biografie, pro dospělé

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, muži, květiny, rostliny, sport, hmyz, halloween, stavby, jídlo a nápoje, věda, ovoce, hudba, osobnosti a lidé, přístroje, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, symboly atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, čím zobrazit soubory následujících typů: systémové soubory, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, grafiku apod.

Informace, technika, kultura, informace
Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, školství, M, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Dopravní značky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, volný čas, Arsenal Football club, Pozadí na PC, info, multimédia

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, technika, kultura, informace

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Maine, Kansas, Západní Virginie, Indiana, Pensylvánie, Delaware, Minnesota, Massachusetts, Nové Mexiko, Iowa, Washington, Louisiana, New Jersey, Arkansas, Nevada, Illinois, Severní Karolína, Texas, Idaho, Ohio, Arizona, Rhode Island, Wyoming, Vermont, Nebraska atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, měny, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky apod.

Přísloví, bonmoty, myšlenky, moudrosti, výroky, moudra, aforismy

Citáty slavných, Přísloví, bonmoty, myšlenky, moudrosti, výroky, moudra, aforismy, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o víře, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, Přehled souborových přípon, Přání a přáníčka, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky a kliparty zdarma, zeměpis, Obrázky k jmeninám, Dopravní značení, odkaz, webovky, internet

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vtipné texty, fórky, frky, anekdoty, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, frky, anekdoty, ftipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, technika, kultura, informace

Full HD pozadí na PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. lze použít v mobil, notebook, PC, počítač, phablet, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, tablet, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows NT, Microsoft Windows 8, Chrome OS, OSX, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 95, Android, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, květiny, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry Full HD 1080x1920, 393x786, 1280x720, 412x846, 1600x2560, 1536x2560, 360x640, 2048x1080, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1024x768, 1536x2048, 1600x900, 1280x1024, 1280x854 atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, materiály, zkratky, zločin a právo, český jazyk, různé, latina, stavebnictví, technika, náboženství a křesťanství, literatura, kultura, sport, internet, software, věda, příroda, matematika, školství, hardware, politika, nemoce, rostliny, fyzika atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: pro děti, Státní prapory všech zemí, Nej hry online, Vše pro kolo, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové online testy zdarma, Vše o Vánocích, Tapety na plochu Automobily, zábava, Vlajky měst České republiky, doporučujeme

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vtipné texty, fórky, frky, anekdoty, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, frky, anekdoty, ftipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace
Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pop, Právník, Prezidenti, Český slavík, Antropolog, Rétorika, Miliardáři, Hokej, Křesťanství, Rakušan, Vojáci, Ital, Životopis, Američan, Olympiáda, Itálie, Egypt, Podnikatelé, Hokejisté, Zavražděn, Country, Masový vrah, Sebevražda, Malíř, Starověký Egypt, Esejista, Lord, Válka, Vojevůdce, Prezident USA, Voják, Mluvčí, New Jersey Devils, Královna, Československo, Slovenští prezidenti apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Super online kvízy, Online životopisy, biografie, hyperlinky, P, Nej hry online, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Přehled formátů souborů, č, webové stránky, zadarmo, humor, internetové stránky, Vlajka Bolívie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nejchytřejší blondýna: Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy
Co je to omalovánka?
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Femme fatale

Děkujeme vám za vaši návštěvu.