Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.
Síť, cestování, počítače a internet

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, země EU, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, politici, sport, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, záliby, mytologie, umělci, filozofie, rodinné vztahy, křesťanství, žurnalisté a novináři, státní správa, profese a zaměstnání, lékařství, fikce a fantasy, národnost, vlastnosti, politika, herectví, herci a herečky, přezdívky, psychologie, zločin a právo atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: R, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, info, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Flags of the world countries, zadarmo, A, výukové pomůcky, volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . Naleznete zde Barbie hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, online html5 hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Logické hry, Střílecí hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Deskovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Adventury, Omalovánky apod.

Informace, cestování, počítače a internet
Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:školství, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky států USA, Adventní dekorace - řetězy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, V, Tapety na plochu PC, Obrázky vlajek států světa

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, psychologie, sport, herectví, herci a herečky, umělci, fikce a fantasy, školství, křesťanství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, politici, věda, národnost, státní správa, mytologie, rodinné vztahy, politika, žurnalisté a novináři, historie, filozofie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Ilustrační obrázky, Webové online testy zdarma, Jak vypadá jmelí?, URL, odkazy, Tapety do mobilu, Liverpool F.C., Online hry zdarma, Wallpapery do mobilu, pro dospělé, doporučujeme

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

černý humor, fóry, ftipy, kameňáky, fórky, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, ftipy, kameňáky, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, v čem upravit, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, video soubory, komprimace dat apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro notebook, tablet, PC, obrazovka počítače, monitor, počítač, smartphone, mobil, ultrabook, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Android, OSX, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows XP, Windows 98, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows 10 Mobile. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, operační systémy, Windows, voda a bubliny, noční města, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, auta, letadla, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 800x1280, 2048x1080, 1280x768, 320x568, 1280x854, 1536x2048, 1600x2560, 360x760, 2560x2048, 360x720, 360x640, 640x480, 750x1334, 2048x1536, 412x846 atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Masový vrah, Náboženství, Hudebnice, Romantismus, Sochař, KSČ, Prezident USA, Starověký Egypt, Ekonom, Textařka, Česká královna, Závodník, Dabérka, Královna, Američané, Faraon, Český slavík, Country, Žhavé výstřely, Archivář, Zpěvák, Vojáci, Avangard Omsk, Prezident, Filozof, Itálie, Zlatý slavík, Rétorika, Prezidenti USA, Sebevražda, Máj, Maršál, Prezidenti ČR, Dallas Stars, Angličané, New Jersey Devils apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení, internetové stránky, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, Super online flash hry, F, č, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Státní prapory všech zemí, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

černý humor, fóry, ftipy, kameňáky, fórky, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, ftipy, kameňáky, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet
Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, osobnosti a lidé, sport, hmyz, mapy, květiny, hudba, nástroje a přístroje, auta, Vánoce a Advent, věda, nápoje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, halloween, láska, muži, rostliny, jídlo a nápoje, zelenina, symboly, smajlíci a emotikony atd.

Anekdoty, vtipy, vtípky, černý humor, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, vtípky, černý humor, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: humor, Seznam přípon a koncovek souborů, B, kuriozity, hyperlinky, Coloring book, Adult, children online free, cestování, Životopisy slavných osobností, Online hry zdarma, webové stránky, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skleněné vánoční ozdoby,

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Další odkazy:

Naše tipy
Georgia
Doporučené odkazy
Online vánoční skládačka
Tipy na zajímavé weby
Obrázek dárkové tašky
Partnerské weby
Skleněné vánoční ozdoby
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.