Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Karetní, Závodní, Klasické a podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry s koňmi, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Adventury, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Farmářské hry, Logické hry, online html5 hry apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry
Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, hmyz, ovoce, auta, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, květiny, láska, nápoje, ženy a dívky, hudba, halloween, symboly, přístroje, rostliny, ptáci, náboženství, mapy, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, věda, osobnosti a lidé, stavby atd.

Klíčová slova: zajímavosti, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, Přehled státních vlajek států světa, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Modelky a celebrity, humor, Super online kvízy, Online testy zdarma, Dopravní značky

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, kultura, chemie, internet, latina, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, školství, nástroje, matematika, český jazyk, věda, počítače, různé, nemoce, psychologie, jídlo, zločin a právo, nápoje, hardware, cestování, účetnictví, rostliny atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry
Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Keywords:PC pozadí pro Windows, Full HD tapety ke stažení, Kliparty zdarma, kuriozity, Santu s dárky, F, Biografie slavných osobností, zdroje informací, Vánoční betlém, Databáze osobností Kdo je to?, M, Vlajky států USA

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, věda, fikce a fantasy, rodinné vztahy, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, poruchy, vlastnosti, historie, nadpřirozené osoby, přezdívky, filozofie, politika, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, záliby, křesťanství atd.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, New Hampshire, Severní Karolína, Wisconsin, Oregon, Maine, Nebraska, Michigan, Alabama, Arkansas, Ohio, Texas, New Jersey, Havaj, Nevada, Washington, Vermont, Wyoming, Arizona, Západní Virginie, Illinois, Georgie, Florida, Kalifornie, Massachusetts, Montana atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, geocaching, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, firmy a společnosti apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, Jmenovka na dárky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční dárek se stuhou, doporučujeme, webovky, Přehled souborových přípon, Vánoční magazín

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Webové html5 hry zdarma, Vlajky amerických států USA, Vlajka Paraguaye, A, tipy, zábava, Honduras, Hry pro nejmenší online, zadarmo, Nejlepší online hry zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry
Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Ftipy, frky, černý humor, fóry, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, frky, černý humor, fóry, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: počítače, hyperlinky, pro dospělé, Full HD pozadí na PC, Stručný encyklopedický slovník, Přání a obrázky, cestování, F, linky, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, Super online hry zdarma, Přání k narozeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Advent
Doporučené odkazy
Vánoční zvonečky
Partnerské weby
Štědrovečerní večeře
Tipy na zajímavé weby
Film Avatar 1,2
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.