Anastacia profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Anastacia

Anastacia obrázek, foto

profil Anastacia

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Anastacia. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Anastacia? Kolik váží, kolik měří Anastacia? Jaké jsou míry Anastacia?Seznam hudebních alb a singlů? Anastacia ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Anastacia se narodila 1973-09-17. Měří 160 cm. Váží 53 kg.

Křestní jméno:Anastacia
Příjmení:Newkirk
Povolání:zpěvačka
Datum narození:1973-09-17
Výška:160 cm
Hmotnost:53 kg
Web stránka:http://anastacia.czweb.org/
Národnost:Americká
Občanství:USA
Hudební alba:Pieces Of A Dream,
Anastacia,
Freak of Nature,
Not That Kind
Pieces of a Dream
Live At Last (2006)
Místo narození:New York, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Anastacia foto a fotky Anastacia.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Anastacia biography, profile you can found here


Anastacia fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Arcibiskup

Arcibiskup je označení církevního hodnostáře, biskupa, se speciálním postavením a pravomocemi. Arcibiskup stojí v čele arcidiecéze, což je v církvi územně správní jednotka sdružující menší celky - diecéze. ...

Daniel Křetínský

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors...

Plácido Domingo

José Plácido Domingo Embil je věhlasný španělský dirigent a operní zpěvák. Byl znám díky svému tenoru. Domingo se narodil v Madridu do rodiny operních pěvců. Když měl Domingo osm let, přestěhoval se s rodiči do Mexika. V Mexiku vystudoval na konzervatoři hru na klavír a dirigování....